Przejdź do treści
pracownicy firmy tekstylnej bardusch polska

Praca w bardusch Polska

Praca w naszej firmie to samorealizacja połączona z przyjemnością. Potwierdzają to zgrane zespoły oraz uśmiechy na twarzach pracowników.

Dbamy o to, by pracownik czerpał radość z tego czym się zajmuje, ponieważ tylko takie podejście pozwala nam zarządzać tekstyliami w sposób profesjonalny. W ramach odwdzięczenia się za włożoną pracę, oferujemy naszym pracownikom liczne benefity.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij swoje CV na adres: emilia.bunko@bardusch.pl.

Oferty pracy

  • Twój zakres obowiązków:

    • dostarczanie powierzonego towaru na terenie województwa opolskiego i województw ościennych, z codziennym powrotem na bazę;
    • terminowa dostawa załadunku;
    • rozładunek towaru.

    Nasze oczekiwania:

    • prawo jazdy kat. B lub B,C;
    • odpowiedzialność;
    • uczciwość;
    • umiejętność znajdywania rozwiązań;
    • dobra organizacja czasu pracy.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;
    • pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną;
    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

    Lokalizacja: Prudnik.

    Kontakt:emilia.bunko@bardusch.pl.

    • praca w pomieszczeniach czystych typu cleanrroom o kontrolowanych warunkach, zgodnie z obowiązującymi standardami europejskimi;
    • obsługa urządzeń pralni sterylnej;
    • składanie i sortowanie odzieży;
    • przygotowywanie dokumentacji;
    • przyjmowanie i dokumentowanie stanów magazynowych.

    • samodzielność i odpowiedzialność;
    • umiejętności komunikacyjne;
    • dobra organizacja pracy;
    • chęć rozwoju;
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
    • pozytywne nastawienie;
    • książeczka sanepidowska mile widziana.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności, premie uzależnione od wyników;
    • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy, szkolenia;
    • benefity (m.in.: ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych).

Co możemy Ci zaoferować?

  • dofinansowanie nauki języków;

  • dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • ubezpieczenie na życie;

  • spotkania integracyjne;

  • dofinansowanie wypoczynku;

  • wyprawka szkolna;

  • paczki świąteczne;

  • świętowanie urodzin;

  • inicjatywy dobroczynne.